Bacówka Jaworzec dysponuje 29 miejscami noclegowymi w pokojach : 1,2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych, oraz 16 miejsc noclegowych w okresie od 25 kwietnia do 30 listopada w Betlejemce w pokojach 4 i 2 osobowych z osobna jadalnią. Toalety na zewnątrz, łazienka w Bacówce

70% łóżek jest nowa, część pamięta już nie jedną wiosnę.  Można też rozbić namiot.  Korzystając z noclegu lepiej posiadać swój śpiwór. Istnieje możliwość  wypożyczenia pościeli za jednorazową opłatą.

Bacówka  udziela również noclegów na tzw. „glebę”, ale tylko w momencie braku innych opcji. Turysta musi wtedy posiadać karimatę i śpiwór.

Turysta korzystający z noclegu ma dostęp do ubikacji, łazienki, bufetu, ogniska ( drzewo można samemu nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki co koedukacyjna. Druga jest w remoncie. Planowany termin otwarcia 1 maja 2019

Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 18.30 do wyczerpania ( wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 45 do 60 osób)

W okresie letnim z powodu suszy, może czasowo zabraknąć wody, o czym poinformujemy na stronie. W tym okresie brak możliwości kąpieli lub w poszczególne dni. Zależy od stanu suszy.

W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Najlepiej jednak dodatkowo posiadać czołówki/ latarki.  Istnieje możliwość ładowania telefonu od 18.30 do 23.00 w jadalni.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna na obiekcie obowiązuje  w godzinach 23.00 do 6.00.

Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalny pokój, jednakże nie akceptujemy zwierząt w jadalni. Wiąże się to z warunkami sanitarnymi bacówki oraz zasadami obsługi zwierząt zawartymi w regulaminie, który nas obowiązuje.

Dodatkowy koszt za zwierzę – 30 zł jednorazowa opłata

W bacówce można zarezerwować nocleg telefonicznie, emailowo lub elektronicznie na stronie. Przyjmujemy klientów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna  od drugiego dnia pobytu doliczamy za każdy następny dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 1,60 zł/ doba.

W naszej bacówce koszt noclegu zaczyna się od 35 zł/doba w pokojach wieloosobowych, 40 zł/doba osoba w pokojach 4 osobowych, 45 zł doba /osoba w pokoju 2 osobowym. Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem -  płaci tylko 15 zł. Wybieram między trzema zestawami, ( szczegóły w zakładce Kuchnia).  śniadanie wydawane od 7.30 do 11.00, od 1 maja do 30 października. W pozostałym okresie od 8.00 do 11.00.

Prosimy o pozostawianie opinii o naszej Bacówce w portalu z noclegami Meteor oraz https://web.facebook.com/SchroniskoJaworzec

 

 

Nocleg - łóżko w pokoju wieloosobowym

35 zł / osoba

Nocleg - łózko w pokoju 4 osobowym

40 zł doba/ osoba

Nocleg - łózko w pokoju 2 osobowym

45 zł doba/ osoba

Nocleg - łóżko w pokoju 1 osobowym

40 zł doba/ osoba "

Pokój Falowa 2 pokojowy

120 zł doba/ pokój

Nocleg zastępczy tzw. Gleba

20 zł doba

Pole namiotowe

10 zł osoba/doba

 

 

Pościel

15 zł opłata jednorazowa

 

 

Karimata

2 zł opłata jednorazowa

Opłata klimatyczna

1,60 zł od drugiej doby

Wrzątek

w okresie od 1.X  do 30. III gratis

 

w okresie od 1.IV do 30.IX 1 zł litr*

wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 * zebrane pieniądze przeznaczamy na zakup książek, gier i wystaw.

" pokój dostępny od 15 maja 2019

gallery1 gallery1 gallery1