Bacówka Jaworzec dysponuje 29 miejscami noclegowymi w pokojach : 2, 4, 5, 6 oraz 7 osobowych, oraz 15 miejsc noclegowych w okresie letnim od 25 kwietnia do 30 września w Betlejemce w pokojach 4 i 3 osobowych

Część  łóżek jest nowa, część pamięta już nie jedną wiosnę.  Można też rozbić namiot.  Korzystając z noclegu lepiej posiadać swój śpiwór. Istnieje możliwość  wypożyczenia pościeli za jednorazową opłatą.

Bacówka  udziela również noclegów na tzw. „glebę”, ale tylko w momencie braku innych opcji. Turysta musi wtedy posiadać karimatę i śpiwór.

Turysta korzystający z noclegu ma dostęp do ubikacji, łazienki, bufetu, ogniska ( drzewo można samemu nazbierać lub kupić w bufecie) Łazienka póki co koedukacyjna. Druga jest w remoncie.

Z racji braku stałego prądu i konieczności używania generatorów, dostęp do ciepłej wody oferujemy od godziny 18.30 do wyczerpania ( wszystko zależy od nocujących – przy racjonalnym używaniu, kąpiel może wziąć 45 do 60 osób)

W okresie letnim z powodu suszy, może czasowo zabraknąć wody, o czym poinformujemy na stronie. W tym okresie brak możliwości kąpieli lub w poszczególne dni. Zależy od stanu suszy.

W bacówce oświetlone są ciągi komunikacyjne oraz jadalnia. Najlepiej jednak dodatkowo posiadać czołówki/ latarki.  Istnieje możliwość ładowania telefonu od 19 do 23.00 w jadalni.

W pokojach oraz całej bacówce obowiązuje całkowity zakaz używania otwartego ognia oraz palenia papierosów!

Cisza nocna na obiekcie obowiązuje  w godzinach 23.00 do 6.00.

Dla osób nocujących ze zwierzętami udostępniamy specjalny pokój, jednakże nie akceptujemy zwierząt w jadalni. Wiąże się to z warunkami sanitarnymi bacówki oraz zasadami obsługi zwierząt zawartymi w regulaminie, który nas obowiązuje.

Dodatkowy koszt za zwierzę – 30 zł jednorazowa opłata

W bacówce można zarezerwować nocleg telefonicznie, emailowo lub elektronicznie na stronie lub fb. Przyjmujemy klientów indywidualnych oraz grupy. Zgodnie z rozporządzeniem gminy Cisna  od drugiego dnia pobytu doliczamy za każdy następny dzień opłatę klimatyczną w kwocie – 1,60 zł/ doba.

W naszej bacówce koszt noclegu jest jednolity i wynosi 35 zł/doba, niezależnie od pokoju. Każdy nocujący w bacówce może skorzystać ze śniadania. Zamawiając wieczorem -  płaci tylko 13 zł. Wybieram między trzema zestawami, ( szczegóły w zakładce Kuchnia).  śniadanie wydawane od 7.30 do 11.00.

Prosimy o pozostawianie opinii o naszej Bacówce w portalu z noclegami Meteor.

 

Nocleg - łóżko

35 zł doba

Nocleg zastępczy tzw. Gleba

20 zł doba

Pole namiotowe

15 zł osoba/doba

 

 

Pościel

15 zł opłata jednorazowa

   

Karimata

2 zł opłata jednorazowa

Opłata klimatyczna

1,60 zł od drugiej doby

Wrzątek

w okresie od 1.X  do 30. III gratis

 

w okresie od 1.IV do 30.IX 1 zł litr*

wrzątek wydajemy tylko do własnych naczyń.

 * zebrane pieniądze przeznaczamy na zakup drzewa.