Sylwester 2020/201 w zapomnianej bacówce o niezapomnianym klimacie w  bacówce PTTK Jaworzec.
Termin 29.12.2020- 2.01.2021 lub 30.12.2020 – 3.01.202

Zapraszam na Sylwestra, będzie to mój już piąty Sylwester z Wami jako gospodarz Jaworca. Serdecznie zapraszam wszystkich na imprezę w zapomnianej bacówce o niezapomnianym klimacie w Bacówce PTTK Jaworzec.

Czytaj więcej: Sylwester 2020/201 w zapomnianej bacówce

Ruszamy z noclegami od 8 maja w nowym systemie zgodnie z aktualnie obowiązującymi restrykcjami.

Wstęp do schroniska będą miały wyłącznie osoby z rezerwacją na pobyt. Liczba turystów została zgodnie z przepisami zmniejszona. Czyli jest mniejsza pula osób mogących nocować w obiekcie. Informacje telefonicznie lub online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Posiłki dla osób nocujących w obiekcie będą wydawane w wyznaczonych miejscach o określonych porach. 

Czytaj więcej: Witam Turystów i sympatyków Bacówki PTTK Jaworzec.

Kochani, w tym trudnym momencie zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Zanim znów spotkamy się w Bacówce, upłynie zapewne jeszcze trochę czasu i aby ten czas przetrwać, przygotowaliśmy „Cegiełki”, z pomocą których mamy nadzieję „dopiąć” kolejny miesiąc.

Czytaj więcej: Cegiełka

Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych 2020 w zapomnianej bacówce o niezapomnianym klimacie… W bacówce PTTK Jaworzec w Bieszczadach, odciętej od internetu, telefonów i stałego prądu. W klimatycznej jadalni z kominkiem, przy wspólnych rozmowach i grach planszowych.

Co oferujemy?
3 noclegi, 3 obiadokolacje, 3 śniadania i 1 ognisko.

Czytaj więcej: Zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych 2020 w zapomnianej bacówce o niezapomnianym klimacie…